Knihovna Libri nostri

Katolík by měl být "podoben hospodáři, který vynáší ze své zásoby věci nové i staré." Zatímco věci nové jsou všude v nepřeberném počtu, věci staré málokdo zná. K jejich poznání nabízí své služby Knihovna Libri nostri.


ODDĚLENÍ    VŠECHNY PUBLIKACE    PŘEHLED AUTORŮ    ZÁKLADNÍ INFORMACE   PRO KNIHOVNÍKY přesná citace


where 1=1 and vyhledat like '%Coudenhove-Kalergi%' and vyhledat like '%Richard%' and vyhledat like '%Nicolaus%' and vyhledat like '%von%'

11 – Sociologie a charita

Pan-Evropa

Coudenhove-Kalergi Richard Nicolaus von, 1926
Kniha předkládá převratné nové ideje způsobující mnohé těžkostí národům Evropy a Severní Ameriky. Tyto těžkosti po dvě desetiletí narůstaly a nyní se už projevily naplno.
Připojujeme článek Richard Coudenhove-Kalergi, Ideologický otec Evropské unie. Beau Albrecht, 2017 – z webu Délský potápěč.
Srov. i text Držitelé ceny hraběte Richarda Mikuláše Coudenhove-Kalergiho. Mock Alois, 2017, v pododdělení 2007: Čtenářský koutek: Výběr z tisku, výber z tlače.

20 – Encyklopedie, časopisy, periodické publikace, almanachy, kalendáře

Držitelé ceny hraběte Richarda Mikuláše Coudenhove-Kalergiho

Mock Alois, 2017
Autor je čestným předsedou Evropské společnosti Coudenhove-Kalergi, nazvané po člověku, který již před 90 lety předložil eugenický návrh na Novou Evropu, Pan Evropu, tvořenou jediným rasově nově vytvořeným národem. Vedoucí činitelé se již po mnoho desetiletí tuto jeho utopii pokoušejí postupně realizovat (Schengen, euro, migranti ...), i když někteří z uvedených laureátů byli do seznamu zařazeni jen jako tzv. křoví. Dnešním vedoucím činitelům byl "myslitel" vzorem i v tom, že neměl vlastní děti. Převzato z http://www.coudenhove-kalergi-society.eu – z nouze angličtina, za příp. překlad děkujeme. Viz Pan-Evropa. Coudenhove-Kalergi Richard Nicolaus von, 1926 v pododdělení 1109: Odpor k pověrám (spiritismu, darwinismu ...).